Strelec nezostal nič dlžný priezvisku: Slovenský futbalista hlavnou hviezdou zápasu!

David Strelec strieľa gólDavid Strelec strieľa gól Zdroj: Profimedia

COMO - Slovenský futbalista David Strelec strelil v sobotu oba góly Regginy 1914, ktorá zvíťazila v 36. kole druhej najvyššej talianskej súťaže nad Como 1907 2:1.

Dvadsaťdvaročný útočník otvoril skóre v 22. minúte a po prestávke zvýšil na priebežných 2:0 pre domácich.

V tejto sezóne Serie B odohral dokopy 13 zápasov, v ktorých zaznamenal tri presné zásahy. Como v závere stretnutia znížilo, ale Reggina si už tri body nenechala vziať.

David Strelec oslavuje gól Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia

V tabuľke sa posunula priebežne na 11. miesto, keď preskočila aj svojho sobotného súpera. Como figuruje momentálne na 13. priečke. Strelec je v Reggine na polročnom hosťovaní zo Spezie.

Viac o téme: Dávid Strelec Reggina 1914 Como 1907