Na FNC nechýba odveta, ženský súboj či elita bojového sveta! Haklová je out, nahradí ju..

FNC 4 FNC 4 Zdroj: FNC

BRATISLAVA - Fight Night Challenge pripravuje ďalšiu výnimočnú akciu, na ktorej v ringu nebudú chýbať okrem Rytmusa či Attilu Végha ani hviezdy fighterského sveta, ako Petr “Monster” Kníže či Karol Ryšavý s Marekom Bartlom.

V celebritnej časti karty nastali pred štvrtým turnajom organizácie dve zmeny. Tou prvou bol príchod účastníka šou Survivor Nathana Dzabu, ktorý preverí kvality tvrdého Šimona Koleňa z Farmy. Druhou bola výmena za zranenú Moniku Haklovú v jedinom ženskom súboji. Jej miesto nahradila bývalá účastníčka markizáckej farmy Jana Zemanová, proti ktorej nastúpi Dagmar Kubinová, ktorú fanúšikovia poznajú z novšieho vydania rovnakej šou.

MMA komunitu určite potešilo ohlásenie súboja medzi Denisom Farkašom zo Spartakusu a Denisom Gondžalom, ktorí sa doslova nemôžu vystáť. Tentoraz si to rozdajú v boxe, predtým v MMA zvíťazil po lepšom priebehu zápasu pre Farkaša na turnaji Fabriq MMA nakoniec Denis Gondžala, ktorý by mal byť tentoraz menším outsiderom, keďže v boxe sa dlhšie pohyboval rodák z Handlovej.

Boxerskú elitu budú zastupovať šampióni Slovenska a reprezentanti, ktorými sú Viliam Tankó a Michal Takács. Chýbať nebudú ani najväčšie talenty spomedzi najmladších boxerov, Marián Mišalko po výhre nad Tomym Zoldom bude čeliť jednému z najtvrdších borcov Spartakusu Filipovi Hačkovi.

Na fanúšikov jedinečnej organizácie si FNC pripravilo 13.5. v mestskej športovej hale celkovo 12 zápasov v boxe, medzi ktorými nechýba ani raper a bývalý kickboxerský šampión Palo Vaško, šoumen Adam “Bergino” Berger sa postaví jednému z najtrvdších bojovníkov Oktagonu, ktorým je Radek Roušal a chýbať nebude ani boj ťažkých váh medzi Jánom Murcinom a Ivanom Lipkovicsom.

Lístky kupujte v sieti predpredaj.sk. PPV bude dostupné na kvalitnej platforme Oktagon.tv.

Viac o téme: Rytmus Attila Végh Karol Ryšavý Marek Bartl FNC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy