VIDEO Vylúčený Weiss provokoval fanúšikov DAC: MOL aréna sa v závere premenila na MMA arénu!

Juraj Kucka a Vladimír Weiss v roztržke s hráčmi Dunajskej StredyJuraj Kucka a Vladimír Weiss v roztržke s hráčmi Dunajskej Stredy Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v 8. kole nadstavbovej skupiny o titul vo Fortuna lige na ihrisku FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:2.

Poriadnu drámu na ihrisku priniesol úplný záver stretnutia, keď zahral rukou v šestnástke Káčer a nariadený pokutový kop premenil striedajúci Weiss mladší. Po góle si vyzliekol dres, ukázal ho smerom k domácim tribúnam a po druhej žltej karte videl červenú. Na ihrisku sa následne rozpútala početná šarvátka, do ktorej sa zapojilo niekoľko hráčov a zasahovať musela usporiadateľská služba.

Provokácie Weissa smerom k domácim fanúšikom poriadne rozčúlili aj jeho otca a zároveň trénera belasých, ktorý mu zrejme poriadne vynadal a určite nebol s "divadielkom" svojho syna a zverenca spokojný.

"Belasí" si vďaka zisku troch bodov upevnili pozíciu na čele tabuľky. Dve kolá pred záverom súťaže majú pred Dunajskou Stredou päťbodový náskok. 

Viac o téme: Vladimír Weiss Juraj Kucka ŠK Slovan Bratislava FC DAC 1904 Dunajská Streda
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Tomáš Kotlárik
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy