Schyľuje sa k veľkej prestupovej bombe? Príchod Lionela Messiho má byť na spadnutie!

Futbalista PSG Lionel MessiFutbalista PSG Lionel Messi Zdroj: SITA/AP/Aurelien Morissard

BRATISLAVA - Španielska televízia El Chiringuito TV prišla začiatkom týždňa so zaujímavým tvrdením, podľa ktorého mal hviezdny futbalista Lionel Messi predbežne súhlasiť s prestupom do saudskoarabského celku Al-Hilal.

Argentínčan v PSG stále nepodpísal novú zmluvu. Najnovšie to vyzerá na jeho letný odchod z Paríža. Arabský tím sľubuje sedemnásobnému víťazovi Zlatej lopty neuveriteľný ročný plat vo výške 400 miliónov eur, čo je dvakrát viac ako zarába Cristiano Ronaldo v Al-Nassr FC.

Messi a Ronaldo by tak mohli na seba opäť naraziť v rámci jednej ligy, čo považujú investori v Saudskej Arábii za veľké lákadlo, ktoré môže popularizovať ich futbal vo svete. Britské periodikum Daily Express zároveň tvrdí, že vedenie Al-Halil sa snaží do tímu zlanáriť aj Sergia Busquetsa a Jordiho Albu, ktorí momentálne ešte obliekajú dres Barcelony.

Po sezóne by sa aj oni mohli sťahovať do Saudskej Arábie. Spomínaný Messi bol najskôr spájaný s návratom do katalánskej metropole, ale zdá sa, že teraz vyzerá všetko inak.

Argentínčan sa medzitým vrátil po treste od klubu do tréningu PSG, keďže 35-ročný ofenzívny hráč nedávno odišiel na nepovolenú cestu do Saudskej Arábie. Vedenie Paríža Saint-Germain ho potrestalo vyradením z tímu na dva týždne, ale trest mu zrušili už po šiestich dňoch.

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Paríž Saint-Germain Al-Hilal FC
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Twitter/El Chiringuito TV
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy