Liptovský Mikuláš má nového majiteľa: Prichádza kontroverzná postava slovenského hokeja

Na snímke gólová radosť hráčov Liptovského Mikuláša v zápase 33. kola hokejovej Tipos extraligy HK Nitra - MHk 32 Liptovský MikulášNa snímke gólová radosť hráčov Liptovského Mikuláša v zápase 33. kola hokejovej Tipos extraligy HK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Novým majiteľom hokejového klubu MHk 32 Liptovský Mikuláš sa stal Róbert Ľupták. Bývalý vlastník Detvy a momentálne stále aj Prešova zvíťazil vo verejnej obchodnej súťaži vyhlásenej mestom. Informovala o tom faceboková stránka Šport v RTVS.

Ako uviedol webový portál myliptov.sme.sk, Ľuptákova spoločnosť R-STAV SK s. r. o., ktorá sídle v Detve, sa stala víťazom verejnej súťaže na kúpu 100 percent akcií mestského hokejového klubu MHK 32 Liptovský Mikuláš. Firma ponúkla za akcie klubu 151.200 eur.

MHK 32 Liptovský Mikuláš obsadil v uplynulej sezóne Tipos extraligy predposledné 11. miesto a zachránil sa v najvyššej súťaži. O päť bodov predstihol posledný Ľuptákov Prešov, ktorý zostúpil do SHL.

Viac o téme: MHk 32 Liptovský Mikuláš Róbert Ľupták
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/Šport v RTVS
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy