Oktagon šokoval fanúšikov! VIDEO o zápase Kincl vs. Vémola valcuje internet

Mikyr s KarlosomMikyr s Karlosom Zdroj: Youtube/Oktagon MMA

BRATISLAVA - Mnohí internetovo znalí fanúšikovia pravdepodobne minimálne raz natrafili na meno Martin "Mikýř" Mikyska. Známy tvorca videí spustil kampaň spoločne s Oktagonom, ktorá je podľa mnohých fanúšikov najlepšou reklamou histórie organizácie.

Video Martina Mikysku je skutočným prelomom v športovom marketingu. Okrem toho, že je mimoriadne kreatívne, je i trefné a v neposlednom rade prináša dávku humoru, ktorý je v dnešom svete základom úspechu.

Pred plánovanou odvetou Kincl vs Vémola, ktorá sa bude konať 20.5.2023 v pražskej O2 Aréne, vo videu známy tvorca vysvetlil, že za poslednou prehrou a problémami s okom Patrika Kincla mohol priamo Mikýř. Ten mal údajne vystreliť korok od vína tak neštastne, že trafil priamo Patrika do oka. 

Teraz má už má spomínané video cez 370-tisíc vzhliadnutí a doslova príjemne šokovalo aj dlhoročných fanúšikov organizácie. "Mega zápas si vždy zaslúži niečo špeciálne. Veci, ktoré vidíte v Oktagone si vždy robíme sami. Nevyužívame žiadne agentúry, všetko tvorí náš tým. Teraz sme sa rozhodli pre Mikýřa. Hodilo sa nám použiť aj niečo iné, chceli sme to spraviť zaujímavejšie a Mikýř má naviac rád Oktagon," konštatoval riaditeľ marketingu Oktagon MMA Nikolas Pátek. 

Séria videí slúži ako propagácia k blížiacemu sa turnaju Oktagon 43, na ktorom sa predstaví zo Slovákov Robo Pukač a Marek Mazúch. Mikýř vydal nedávno aj rozhovor so spolumajiteľom organizácie Ondřejom Novotným, s ktorým sa rozhodol riešiť aj tie najintímnejšie témy. Napríklad aj to, že mal na tele spoluzakladateľ Oktagonu ako dieťa cez dvesto bradavíc. 

Viac o téme: Karlos Vémola Patrik Kincl Oktagon MMA Mikýř Nikolas Pátek
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/OKTAGON MMA, Mikýřova úžasná pouť internetem
  • Zdroj: Športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy