Slováci Slovákom neveria, na majstrov sveta tipujú Fínov!

Zdroj: Niké

Už dnes štartujú hokejové MS. Šampionát otvorí duel Slovenska proti Česku. Veria Slováci Slovákom? Koho favorizujú na celkového víťaza? Ak sleduješ hokejové MS, vyber si z bohatej ponuky kurzových stávok a stav si na svojho favorita! V Niké navyše teraz tipuješ bezstarostne!

"Len 6 percent tipérov verí, že v dnešnom zápase zdoláme Čechov. Jedno percento tipuje remízu a až 93 percent očakáva triumf nášho súpera," prezradil hlavný bookmaker Niké Richard Slušný. Tipéri rovnako očakávajú, že prehrávať budeme už po 1. tretine. Veľa gólov v zápase nepadne. Max 5 gólov je ohodnotených kurzom 1,84. Zo strelcov je favoritom Libor Hudáček, respektíve Filip Chytil.

Stavil si na Slovákov, vyhrať môže 30 000 €!

Kým v našom otváracom zápase tipéri Slovákom neveria, o niečo iné je to v tipoch na celkového víťaza. Najväčším favoritom je Fínsko a ako druhé v poradí je podľa tipérov Slovensko. "Najvyšší herný vklad na zisk titulu pre Slovensko je zatiaľ 1000 €. Pri aktuálnom kurze môže tipér vyhrať čiastku 30 000 €," prezradil Slušný.

Slováci Slovákom neveria, na Zdroj: Niké

Pri individuálnych štatistikách zo slovenských hráčov tipéri preferujú osvedčené mená. "Za najlepšieho strelca tipujú Pavla Regendu a najproduktívnejším hráčom sa podľa nich stane Peter Cehlárik."

Slovák v All stars MS?

Slováci majú radi aj bizarné stávky. V Niké prijali bookmakeri stávky na to, že majstrom sveta sa stane Rakúsko s kurzom 500, alebo dokonca Slovinsko s ešte vyšším kurzom 650. "Paradoxne ale nikto si zatiaľ nestavil na to, že majstrom sveta budú Maďari s najvyšším kurzom 1500," prezradil Slušný. Rovnako očakávajú, že brankár na MS strelí gól, s kurzom 55, alebo že sa Slovák dostane do All stars MS s kurzom 40.

Bezstarostné majstrovstvá v Niké

Vyberte si z bohatej ponuky kurzových stávok v Niké. Navyše teraz tipujete MS v hokeji bezstarostne. Niké vám prináša bonus Bezstarostné majstrovstvá a z vašich nevýherných tiketov vám vráti vklad až 100 € v nikoch.

"Každý hrací deň základných skupín hokejových majstrovstiev sveta vrátime tipérom za ich nevýherné tikety až 5 eur v nikoch, počas štvrťfinále a semifinále až 10 eur v nikoch a počas finálovej nedele až 20 eur v nikoch! S Niké tipujete počas MS bez starostí, preto sa bonus volá Bezstarostné majstrovstvá," dodal Slušný.

Staršie správy

Videá

Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy