VIDEO Takmer si mi zlomil ruku, čo čakáš, dofrasa? Hokejové emócie v plnej kráse, nečakajte rešpekt

Leon Draisaitl sa teší po presnej trefe v sérii s VegasLeon Draisaitl sa teší po presnej trefe v sérii s Vegas Zdroj: SITA/AP/John Locher

EDMONTON - Favorit na Stanleyho pohár skončil v druhom kole na hokejkách Vegas Golden Knights po výsledku 2:4 na zápasy. Hokejisti Edmontonu tak musia stále čakať, kým sa jadro okolo dvoch elitných mužov súčasnosti - Connora McDavida a Leona Draisaitla, konečne dočká vystúpenia na hokejový Mount Everest.

Šesťzápasové zápolenie vo Vegas a Edmontone sprevádzalo množstvo emócií a závažných momentov, pričom k jednému takému došlo na konci štvrtého duelu v Edmontone. Hokejisti Vegas hrali bez brankára a Leon Draisaitl sa za stavu 4:1 pokúšal o potvrdenie výsledku. 

Zásah do odkrytej svätyne Vegas mu nedovolil obranca Alex Pietrangelo, ktorý ho mimoriadne nešetrne a tvrdo sekol po zápästí, čím mu mohol spôsobiť niekoľkotýždňové zranenie. Po nedeľnom zápase, v ktorom Vegas Golden Knights rozhodli o postupe, prišlo k tradičnému podávaniu rúk.

Býva zvykom, že hráči sa pri sebe pristavia na pár sekúnd a okrem stisku papŕč si aj povedia pár slov rešpektu a uznania. Draisaitl však na nič také nemal čas a Pietrangelovi ledva vôbec podal ruku. Nemecká superhviezda teda zjavne len tak nemieni zabudnúť na sekeru, ktorú jej Pietrangelo uštedril.

Viac o téme: NHL Edmonton Oilers Alex Pietrangelo Leon Draisaitl Vegas Golden Knights
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Brady Trettenero
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy