V Bratislave Úškrt, Kadimagomedov či Cigánik! Fabriq priostril aj trilogickým zápasom

Fabriq MMA Fabriq MMA Zdroj: Foto: Fabriq MMA

BRATISLAVA - Organizácia Attilu Végha a Patrika "Rytmusa" Vrbovského s názvom Fabriq MMA pripravuje v poradí tretí atraktívny event, tentoraz v Bratislave v Dome športu už 3.6.2023.

Na turnaji sa podľa najnovších správ predstaví v súboji neporazených borcov aj objav Fabriqu, ktorým je Magomed Kadimagomedov z Belgicka, ktorý má v profi-skóre aktuálne štyri výhry, pričom si dve pripísal na turnaji spomínanej organizácie.

Belgičan, ktorý by mohol ísť neskôr v stopách šampióna Oktagonu Loseneho Keitu, už pritom dokázal poraziť väčšie mená domácej scény, ktorými sú Roman Paulus a Michal Konrád. Tentoraz bude jeho súperom rovnako neporazený zástupca trnavského Spartakusu Stevan Nikolič. 

Práve Nikolič bol posledným súperom v MMA Denisa Gondžalu, ktorého Srb porazil po štyroch minútach na submisiu. V klietke Fabriqu sa bude konať trilogický súboj, v ktorom sa proti Gondžalovi postaví Denis Farkaš. Obaja sa stretli nedávno v boxerskom súboji na FNC 4, v ktorom triumfoval Farkaš 3:0 na body a vzájomnú bojovú bilanciu upravil na 1:1. 

Okrem spomínaných súbojov sa fanúšikova najtvrdšieho športu môžu tešiť na ženský súboj, v ktorom sa predstaví vicemajsterka sveta v MMA Eva Erdélyiová. Jeden z najtalentovanejších prospektov súčasnosti preverí tvrdá Bernadett Ďuranová, ktorá bude hájiť farby Spartakus Fight Gym. 

Chýbať nebude ani amatérsky súboj šampiónov, v ktorom na seba narazí šampión ligy MAMMAL Marek Medovarski z Chaos Bratislava a Ľubomír Račák, ktorého amatérske skóre je 6-1 a je rovnako šampiónom Slovenska. 

Na plagáte organizácie je rovnako podobizeň Rada Úškrta, či Tomáša Cigánika, mená ich súperov sa dozvieme už v najlbižších dňoch. 

Viac o téme: Fabriq MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/fabriq_mma
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy