Opora Nových Zámkov túži spraviť ďalší krok vpred: Chcem byť výraznejšou postavou na hokejovej mape

Deven Sideroff (Zvolen) a Branislav Ligas (Nové Zámky)Deven Sideroff (Zvolen) a Branislav Ligas (Nové Zámky) Zdroj: TASR/Ján Krošlák

NOVÉ ZÁMKY - Vedenie hokejového klubu HC MIKRON Nové Zámky si uplatnilo opcie na útočníka Richarda Ondrušeka a obrancov Branislava Ligasa a Michala Romana. Informovala o tom oficiálna stránka extraligistu.

Odchovanec novozámockého hokeja Ondrušek nastúpil v uplynulej sezóne v 55 zápasoch, v ktorých si vytvoril osobné maximum, keď získal 22 kanadských bodov za 12 gólov a 10 asistencií.

"Podarilo sa nám splniť vopred stanovené ciele a verím, že v nadchádzajúcom ročníku ich posunieme ešte vyššie," poznamenal Ondrušek o uplynulom ročníku, ktorý sa pre Novozámčanov skončil po štvrťfinálovej prehre so Zvolenom.

Obranca Ligas sa v ročníku 2022/2023 premiérovo dostal do reprezentačného A-mužstva. V 52 ligových zápasoch mal bilanciu 2 góly a 11 asistencií.

"Verím, že sa nám opäť podarí postúpiť do play-off, ideálne z čo najlepšieho miesta. Z osobného hľadiska by som rád spravil ďalší krok vpred a stal sa výraznejšou postavou na hokejovej mape," poznamenal Ligas, ktorý má pred sebou tretiu sezónu v novozámockom drese.

Pre obrancu Romana bude ročník 2023/2024 štvrtý vo farbách Nových Zámkov. V predošlom nazbieral 7 bodov (2+5) v 43 stretnutiach.

"Užíval som si zápasy v play-off a naším cieľom preto zostáva dostať sa tam znovu a spraviť všetko pre tímový úspech. Z osobného hľadiska by som rád posunul svoju hru," povedal Roman pre klubovú webstránku.

Viac o téme: HC Mikron Nové Zámky Michal Roman Branislav Ligas
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/HC Mikron Nové Zámky
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy