MS V HOKEJI 2023 Wow, absolútna nádhera! Lantoši strelil jeden z TOP gólov na turnaji

Na snímke slovenskí hokejisti sa tešia z gólu Róberta Lantošiho (druhý vľavo) na 3:0 v zápase základnej B - skupiny Slovensko - Nórsko na 86. majstrovstvách svetaNa snímke slovenskí hokejisti sa tešia z gólu Róberta Lantošiho (druhý vľavo) na 3:0 v zápase základnej B - skupiny Slovensko - Nórsko na 86. majstrovstvách sveta Zdroj: TASR/Martin Baumann

RIGA - Slovenský hokejový útočník Róbert Lantoši sa v úvodnej tretine zápasu proti Nórsku zaskvel jedným z najkrajších gólov na prebiehajúcom svetovom šampionáte v Rige.

Rýchlonohý krídelník českého celku BK Mladá Boleslav sa presadil v 16. minúte, keď preletel celým klziskom, prešiel pred súperovu bránu a bekhendovým blafákom nedal šancu nórskemu gólmanovi Henrikovi Haukelandovi.

Zverenci Craiga Ramsayho sa dostali do vedenia už v 4. minúte, keď sa presadil kapitán Marek Hrivík. Druhý gól pridal Peter Cehlárik.

Viac o téme: Slovensko Nórsko Róbert Lantoši MS v hokeji 2023
  • Zdroj: Športky