VIDEO Sexi golfistka provokuje a reaguje na kritiku fanúšikov: Skúsila som prácu striptérky, ale...

Paige Spiranac Paige Spiranac Zdroj: Reprofoto - YouTube/Paige Spiranac

BRATISLAVA - Bývalá profesionálna golfistka Paige Spiranac vie, ako upútať milióny svojich sledovateľov na sociálnych sieťach. 

Američanka najnovšie vydala video, v ktorom sa pokúsila o prácu striptérky. Táto 30-ročná golfistka opustila profesionálnu dráhu LPGA v roku 2016. Odvtedy bojuje za sexualizáciu tohto športu, pretože podľa jej názoru by si zaslúžil byť ženský golf atraktívnejší.

Niektorí fanúšikovia jej za to vyčítajú aj odvážne fotografie na sociálnych sieťach. V príspevkoch sa sympatickej Američanky pýtajú, či je vlastne stále golfovou hráčkou, alebo striptérkou.

"Nie som na to úplne pripravená a nemôžem tancovať. Nemám silu v hornej časti tela, ale ak si ľudia zvonku myslia, že to dokážem, myslím, že to dokážem," odkázala ironicky Spiranac, ktorá na konci minulého roka bojovala so zdravotnými nepríjemnosťami.

 

Lekári našli hrčku v jej prsníku, ale následné lekárske vyšetrenie našťastie ukázali, že je negatívna. Populárna Spiranac sa tak aj naďalej môže s radosťou venovať svojim fanúšikom. 

 

 

 

Viac o téme: USA Paige Spiranac
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/Paige Spiranac, FOTO: Instagram/Paige Spiranac
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy