VIDEO Gáborík prezradil zákulisné informácie: Nástupcom Craiga Ramsayho by mohol byť tento muž!

Na snímke zľava Marek Hrivík, Šimon Nemec, Oliver Okuliar, asistent trénera Andrej Podkonický, tréner hokejistov Slovenska Craig Ramsay a Viliam Čacho v zápase Slovensko - KanadaNa snímke zľava Marek Hrivík, Šimon Nemec, Oliver Okuliar, asistent trénera Andrej Podkonický, tréner hokejistov Slovenska Craig Ramsay a Viliam Čacho v zápase Slovensko - Kanada Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Kanadský tréner Craig Ramsay po návrate z MS v hokeji nepotvrdil, či zostane na striedačke Slovenska aj v ďalšej sezóne. Medzi fanúšikmi aj odbornou verejnosťou sa tak horlivo začalo diskutovať o jeho možnom nástupcovi.

Svoj názor na túto tému pridal v priamom prenose aj Marián Gáborík. "Je to na ňom, ako sa on rozhodne. Ak sa rozhodne zostať, tak zostane a keď nie, tak ja som už počul v kuloároch, že sa šušká o Patrickovi Fischerovi zo švajčiarskej lavičky," povedal v štúdiu RTVS bývalý elitný útočník.

"Vraj Craig s Fischerom majú veľmi dobrý vzťah. Keby aj Fischer prišiel, tak ja si myslím, že identita tímu by sa nezmenila a pokračovalo to," vyjadril svoj názor Gáborík. Jeho teóriu potvrdzuje aj fakt, že švajčiarsky zväz môže po štvrťfinálovom neúspechu rozviazať so 47-ročným trénerom zmluvu.

Viac o téme: Marián Gáborík Craig Ramsay Patrick Fischer
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Facebook/Šport v RTVS
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy