Madridistas, pomaly si nalejte sangriu i šampus: Vlak s destinácou Real prechádza iba raz

Carlo Ancelotti a jeho prísny pohľadCarlo Ancelotti a jeho prísny pohľad Zdroj: SITA/AP/Jose Breton

MADRID - O čom sa šepká už dlhé mesiace, by sa malo stať čoskoro holým faktom a skutočnosťou. Real Madrid plánuje v najbližších dňoch dotiahnuť prestup talentovaného Angličana Judea Bellinghama do klubu.

Fabrizio Romano, renomovaný taliansky novinár, potvrdil na svojom twittrovom účte, že Los Blancos dúfajú v dotiahnutie dohody s Borussiou Dortmund a jej klenotom Judeom Bellinghamom. Celkovo by malo ísť o 100 miliónov eur, čiastka sa môže rozšíriť o nejaké prídavky. Pripravená by mala byť šesťročná zmluva.

Účet Madrid Universtal na Twittri uviedol, že o Bellinghama sa snažilo i vedenie Manchestru City na čele s Pepom Guardiolom, a to s dodatkom, že v budúcnosti môže dostať šancu hrať za Real Madrid. Hráč však údajne odpovedal, že "Vlak menom Real Madrid prechádza okolo vás možno iba raz."

Otázkou bolo, v akom stave sa nachádza Bellinghamovo koleno, pre ktoré nehral ani vo víkendovom poslednom zápase za Dortmund, kde BVB prišli o šancu na majstrovský titul. Podľa správ denníku Bild sa Bellingham podrobí normálnej kontrole a bude potrebovať iba chvíľkový odpočinok. Najpodstatnejšou informáciou je, že 19-ročný Angličan nemusí putovať pod operačný nôž.

S pravdepodobným príchodom Bellinghama do hlavného mesta Španielska sa vyrojili aj špekulácie o Lukovi Modrićovi a jeho možnom balení kufrov a odchode do Saudskej Arábie. Chorvátsky velikán však nemá žiadne také plány a túži zostať na Estadio Santiago Bernabéu, umiestnenom v centre viac ako trojmiliónovej metropoly krajiny paelly, rozhnevaných corridy, býkov, toreádorov a sangrie.

Viac o téme: Borussia Dortmund Real Madrid CF Jude Bellingham
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/Fabrizio Romano
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy