Z Trnavy do Slovana: Belasí uchmatli úhlavnému rivalovi zanieteného bojovníka!

Na snímke vľavo hráč Trnavy Kyriakos Savvidis a hráč Michaloviec Brian Peňa počas dohrávky 16. kola Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce Na snímke vľavo hráč Trnavy Kyriakos Savvidis a hráč Michaloviec Brian Peňa počas dohrávky 16. kola Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - Grécky futbalista Kyriakos Savvidis sa stal novou posilou ŠK Slovan Bratislava. Dvadsaťsedemročný stredopoliar prichádza do tímu úradujúceho šampióna od úhlavného rivala FC Spartak Trnava. S klubom podpísal trojročný kontrakt.

Savvidis bude pôsobiť v treťom slovenskom klube. Pred angažmánom v Spartaku Trnava obliekal dres MFK Zemplín Michalovce.

"Počas pôsobenia v Trnave dokazoval, že dosahuje kvality Slovana Bratislava. Bol pre nás teda jasnou voľbou. Pre mňa osobne to bol dokonca najlepší hráč nášho odvekého rivala. Jeho bojovnosť, líderstvo a zanietenosť bolo na trávniku radosť sledovať. Už dlhšie som si ho u nás vedel predstaviť," uviedol na oficiálnej stránke "belasých" generálny manažér Ivan Kmotrík ml.

Savvidis odohral vo Fortuna lige 107 zápasov a strelil 10 gólov. V kádri by mal nahradiť v strede poľa odchádzajúceho Uche Agba, s ktorého službami Slovan neráta.

Viac o téme: FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava Kyriakos Savvidis
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/ŠK Slovan Bratislava
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy