Saudi bažia ovládnuť celý futbalový svet: Ronaldo, Messi? Kdeže, oni chcú omnoho viac

Cristiano Ronaldo počas zápasu v saudskej ligeCristiano Ronaldo počas zápasu v saudskej lige Zdroj: SITA/AP

RIJÁD - Luka Modrič a Hugo Lloris figurujú na zozname najvyšších saudskoarabských futbalových prestupových cieľov na čele s Lionelom Messim a Karimom Benzemom. Pre agentúru AFP to uviedol zdroj blízky rokovaniam.

Medzi skúsenými víťazmi MS a Ligy majstrov, o ktorých sa uvažuje v saudskoarabskej Pro League, sú aj Sergio Ramos, Jordi Alba, Sergio Busquets, N'Golo Kante, Ángel Di María a Roberto Firmino, uviedol zdroj.

Saudskí predstavitelia sú v Paríži a Madride, aby sa podľa zdrojov a správ pokúsili uzavrieť dohody s Messim, resp. s Benzemom. Pripojili by sa ku Cristianovi Ronaldovi, ktorý začiatkom roka prestúpil z Manchestru United do Al Nassr.

"Okrem toho, že dostávajú pomerne lukratívne ponuky, budú hrať vo veľmi konkurenčnej lige," uviedol zdroj a dodal, že cieľom Saudov je "uzavrieť väčšinu dohôd" pred začiatkom novej sezóny, ktorá sa začne 11. augusta. Okrem francúzskeho brankára Llorisa, ktorý má v Tottenhame ešte ročný kontrakt, sa všetkým ostatným hráčom končia zmluvy.
 

Viac o téme: Lionel Messi Luka Modric Karim Benzema Sergio Ramos Sergio Busquets Roberto Firmino Saudská Arábia Hugo Lloris Ángel Di María N'Golo Kante
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy