FOTO Martin Réway skončil na psychiatrii: Fanúšikom poslal jasný odkaz

Martin Réway z HK Grotto Spišská Nová Ves po skončení 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy 2022/2023 medzi HKM Zvolen a HK Grotto Spišská Nová VesMartin Réway z HK Grotto Spišská Nová Ves po skončení 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy 2022/2023 medzi HKM Zvolen a HK Grotto Spišská Nová Ves Zdroj: SITA/Jakub Julény

BRATISLAVA - Slovenský hokejista Martin Réway skončil v nemocnici. Informoval o tom na sociálnej sieti Instagram s tým, že momentálne leží na psychiatrickom oddelení.

O dvadsaťosemročnom útočníkovi, ktorý bol v minulosti označovaný za najväčší talent slovenského hokeja, je známe, že jeho nádejnú kariéru poznačili viaceré prešľapy a viackrát sa musel vysporiadať s pádom až na dno. 

Tentokrát však za jeho hospitalizovaním stoja iné problémy. "Nie som tu kvôli drogám, ani alkoholu, tak nešpekulujte. Som tu kvôli práškom na spanie a je to ťažšie, ako si myslíte. Každému odporúčam, aby sa tomuto veľkým oblúkom vyhol," napísal k fotografii, kde vidno, ako leží na nemocničnom lôžku. 

Martin Réway pridal fotku Galéria fotiek (2) Zdroj: Instagram/martinreway10

Réway strávil uplynulú sezónu v Spišskej Novej Vsi, ktorej pomohol k zisku historického tretieho miesta v slovenskej Tipos extralige. Napriek tomu, že počas celého ročníka bol stabilnou časťou kádra "rysov", do budúcej sezóny si bude musieť hľadať nový klub. Táto situácia však tomu veľmi nepomáha. 

Viac o téme: Martin Réway
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy