FOTO V Prahe to vrelo aj počas zápasu: Krvavé zranenie kapitána prerušilo finálový súboj EKL!

Cristiano Biraghi skončil s krvavým zranenímCristiano Biraghi skončil s krvavým zranením Zdroj: SITA/AP/Petr David Josek

PRAHA - Kapitán futbalistov Fiorentiny Cristiano Biraghi utrpel vo finále Európskej konferenčnej ligy v pražskom Edene krvavé zranenie na hlave po tom, ako ho priaznivci West Hamu zasiahli kelímkom.

Kvôli tomuto podujatiu sa v prvom polčase niekoľko minút nehralo, 30-ročný obranca po ošetrení a obviazaní hlavy pokračoval v hre.

Incident sa odohral v 33. minúte. Viacerí priaznivci "Kladivárov" najprv hodili tégliky na Nicolása Gonzáleza, ktorými ho zasypali už vo štvrtej minúte. Biraghi sa potom chystal rozohrať rohový kop, ani jemu sa však tégliky nevyhli.

Cristiano Biraghi skončil s Galéria fotiek (15) Zdroj: SITA/AP/Petr David Josek

Trinásťnásobný taliansky reprezentant divákom ironicky zatlieskal a ukázal im zdvihnuté prsty. Samotní hráči West Hamu, vrátane českého obrancu Vladimíra Coufala, začali rozvášnených fanúšikov upokojovať. Po zhruba trojminútovom prerušení sa pokračovalo. Napriek predchádzajúcej nepríjemnej skúsenosti sa Biraghi ujal rozohrania rohu.

Viac o téme: ACF Fiorentina Praha West Ham United Cristiano Biraghi
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy