Fuj, odporné VIDEO z nákupného centra! Reprezentant napadol svoju manželku, pretože fajčila

Francúzsky ragbista Mohamed Haouas napadol svoju manželkuFrancúzsky ragbista Mohamed Haouas napadol svoju manželku Zdroj: Reprofoto - Twitter/AlertesInfos

PARÍŽ - Francúzsky ragbista Mohamed Haouas si kvôli domácemu násiliu nezahrá na majstrovstvách sveta, ktoré sa uskutočnia v jeho vlasti v septembri a októbri. Tréner Fabien Galthie mu oznámil, že ho na šampionát nenominuje.

"Hovorili sme spolu. Povedal mi, že to chápe a ospravedlnil sa hráčom aj realizačnému tímu," povedal Galthie na tlačovej konferencii na adresu šestnásťnásobného reprezentanta.

Dvadsaťdeväťročný ragbista minulý týždeň dostal na súde rok väzenia ako trest za to, že udrel manželku. Proti rozsudku sa odvolal a teraz je na slobode. Podľa médií udrel Haouas svoju ženu v obchodnom centre po tom, čo ju videl fajčiť. Na sociálnych sieťach sa objavilo video, ako ju prenasleduje, až manželka spadne na zem. Potom ju udrie a odtiahne preč.

"Fajčiť môže, ale problém je v tom, že mi klamala. Hovoril som si, že keď mi nehovorí pravdu o fajčení, môže mi klamať aj o iných veciach," uviedol Haouas, ktorý predtým ženu nabádal, aby s fajčením prestala.

Kvôli násiliu, ktorého sa dopustil na manželke, prišiel aj o plánovaný trojročný angažmán v Clermonte. Haouas bol už v minulosti odsúdený za podiel na sérii vlámania do obchodov s tabakom a tiež za bitku v pekárstve. Zakaždým dostal podmienečný trest.

Mohamed Haouas Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia

Viac o téme: Mohamed Haouas Fabien Galthie
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/AlertesInfos
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy