Knights pokračujú v jazde dvojakciou! V nedeľu to bude súboj s najlepším tímom v lige

Matej Gašperan v akcii v drese Nitra KnightsMatej Gašperan v akcii v drese Nitra Knights Zdroj: Nitra Knights

NITRA - Klub amerického futbalu Nitra Knights ťahá šnúru šiestich víťazstiev v rade a už túto nedeľu privíta na Štadióne pod Zoborom najlepší tím súťaže o 17:30.

Ostrava Steelers túto povesť dokazuje najmä výsledkami. Mužstvo oceliarov totiž zvíťazilo v každom z ôsmich ligových duelov, v piatich prípadoch pritom ich súperi nedokázali získať ani bod.

Jedným z nich boli aj rytieri. Na pôde v Ostrave Nitrania padli v prvom ligovom stretnutí tejto sezóny výsledkom 0:14. Tentoraz je ale tím Phillipa Hilderbranda v inom rozpoložení. Po zmene hlavného kouča a pomerov v klube sa rytieri stali jedným z najväčších prekvapení ročníka. 

Tento súboj bude pre domácich hráčov mimoriadne dôležitý, prípadným triumfom by si totiž definitívne zaistili miesto v Play off, čo bol hlavný sezónny cieľ mužstva spod Zobora.

"Sústredíme sa na najbližší duel. Veríme, že to bude z našej strany o niečom inom ako v prvom kole. Cítime podporu celého manažmentu, fanúšikov a veríme v seba. Na najbližší súboj sa tešíme obzvlášť, keďže ho hráme doma. Atmosféra na štadióne je úžasná a veríme, že nás fanúšikovia prídu znova podporiť v čo najvyššom počte," konštatoval wide receiver Gorazd Lazorík. 

Hráči sa na najbližší súboj môžu naladiť aj vďaka piatkovej akcii, ktorá sa bude konať v OC Centro v Nitre od 17:30, kde sa hráči stretnú s fanúšikmi. Do záveru tohto ročníka ostávajú už len dva zápasy, po súboji s Ostravou privíta Nitra Knights v poslednom kole základnej časti Bratislavu Monarchs, čo je súboj odvekých slovenských rivalov. Lístky na oba súboje si môžete zakúpiť už teraz na predpredaj.sk. 

Viac o téme: Nitra Knights
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/nitra.knights
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy