Veľká novinka zo slovenskej reprezentácie: Ďalší asistent Ramsayho si našiel klub

Na snímke hore zľava tréner hokejistov Slovenska Craig Ramsay, asistenti Andrej Podkonický a Peter Frühauf Na snímke hore zľava tréner hokejistov Slovenska Craig Ramsay, asistenti Andrej Podkonický a Peter Frühauf Zdroj: TASR/Martin Baumann

HRADEC KRÁLOVÉ - Slovenský hokejový tréner Peter Frühauf podpísal dvojročnú zmluvu s českým extraligovým klubom Mountfield Hradec Králové.

Pôsobiť bude ako asistent hlavného trénera A-mužstva Tomáša Martinca. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke. 

Bývalý obranca, ktorý počas kariéry pôsobil aj v Hradci Králové, trénersky pôsobil v Trenčíne, pri slovenskej "dvadsiatke" a aj pri reprezentačnom A-mužstve SR.

"S Petrom sme viedli rozhovory o možnej spolupráci už dve sezóny, ale vzhľadom na jeho vyťaženie v slovenskej reprezentácii a tíme SR"20" dosiaľ nebolo možné jeho angažovanie. Peter mal však veľký záujem pripojiť sa k trénerskému štábu v Hradci Králové a preto sa s realizačným tímom slovenskej reprezentácie dohodol, že môže počas sezóny pôsobiť v našom tíme. Má skvelé charakterové vlastnosti a v uplynulých rokoch sa významne posunul v trénerskej kariére," uviedol generálny manažér hradeckého klubu Aleš Kmoníček.

Na snímke asistent trénera Galéria fotiek (2) Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Viac o téme: Peter Frühauf Mountfield HK
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook/Mountfield HK
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy