VIDEO Slovan sa v odvete pokúsi o zázrak: Hlasy po tesnej prehre s Haifou

Tréner Slovana Vladimír Weiss st.Tréner Slovana Vladimír Weiss st. Zdroj: TASR/Pavol Zachar

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v úvodnom zápase 3. predkola Ligy majstrov s Maccabi Haifa 1:2. Za domácich sa presadil Juraj Kucka, za hostí Frantzdy Pierrot a Diaa Sabia.

hlasy po zápase /zdroj: RTVS/

Vladimír Weiss st., tréner Slovana: "Dnes to bol výborný futbal. Haifa potvrdila svoju kvalitu, no my sme odohrali tiež dobrý zápas. Som hrdý na mužstvo, hráči odviedli skvelú prácu proti kvalitnému súperovi. Brankár Borjan nás podržal vo viacerých situáciách a som rád, že ho máme. Čaká nás tam divácke peklo, no pôjdeme s cieľom vyhrať a pokúsime sa o zázrak."

Juraj Kucka, strelec gólu Slovana: "Bol to dobrý zápas. Oni majú veľkú kvalitu, no škoda takýchto dvoch gólov, ktoré sme dostali. Máme však na čom stavať a môžeme byť viac efektívnejší. Ideme tam zabojovať."

Messay Dego, tréner Maccabi Haifa: "Hrali sme dobre a dosiahli sme dôležité víťazstvo. Slovan má veľmi silné mužstvo, ale my urobíme všetko, aby sme doma náskok udržali a postúpili. Vieme však, že odveta nebude jednoduchá. Vo futbale sa môže stať všetko, ale dúfam, že to s podporou našich fanúšikov zvládneme."

Viac o téme: Juraj Kucka ŠK Slovan Bratislava Maccabi Haifa Vladimír Weiss st. Messay Dego
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: TASR/Martina Kriková
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy