Veľký strach o ruskú šampiónku: Krasokorčuliarka sa nevrátila domov! Nečakané rozuzlenie prípadu

Ruská juniorská šampiónka v krasokorčuľovaní Alina Gorbačovová je nezvestná. Ruská juniorská šampiónka v krasokorčuľovaní Alina Gorbačovová je nezvestná. Zdroj: Profimedia

MOSKVA - Moskovská polícia našla šestnásťročnú krasokorčuliarku Alinu Gorbačovovú, juniorskú majsterku Ruska, ktorá bola od pondelka nezvestná. Oznámil to dnes server Meduza s odvolaním sa na hovorcu ministerstva vnútra.

Prokuratúra hlavného mesta podľa portálu upresnila, že nezvestné dievča našli policajti v kine nákupného centra Crocus City Mall. Gorbačovová vraj práve jedla zmrzlinu.

Prokuratúra podľa serveru uviedla, že športovkyňa sa nestala obeťou nezákonného konania, jej život a zdravie nie sú v ohrození. Gorbačovovú majú vypočuť vyšetrovatelia, ktorí chcú zistiť okolnosti jej zmiznutia.

Gorbačovová bola nezvestná od chvíle, keď odišla po pondelňajšom tréningu zo štadióna. Jej veci sa údajne našli na pláži na nábreží rieky Moskvy. Pred zmiznutím sa vraj pohádala s trénerom, potom ju zahliadli v jednej kaviarni. Po jej zmiznutí úrady začali trestné stíhanie kvôli podozreniu, že bola zavraždená, dodala Meduza.

Gorbačovová tento rok ovládla národný juniorský šampionát. Na seniorských majstrovstvách Ruska skončila deviata.

Viac o téme: Alina Gorbačovová Jekaterina Gorbačovová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy