Hriešnik United prezradil pikantnosti, bráni sa: Opýtala sa ma, či biele alebo červené gaťky!

AntonyAntony Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

MANCHESTER - Manchester Unted za neho zaplatil 95 miliónov eur a s pokojným vedomím a svedomím sa dá povedať, že zatiaľ nenaplnil očakávania, ktoré od neho mali fanúšikovia i vedenie, vzhľadom na prestupovú čiastku.

Brazílsky krídelník Antony má navyše na krku obvinenie z domáceho násilia a napadnutia viacerých žien. 23-ročný hráč z Osasca sa vyjadril, že pravda sa napokon ukáže, zatiaľ bol však vyradený z kádra United, a to bude platiť až dovtedy, kým sa nevyrieši kauza.

Mladý Brazílčan vo svojom stanovisku uviedol, čo presne sa stalo s jeho priateľkou Ingrid. Je nutné priznať, že Antonyho verzia príbehu má hlavu i pätu. "Hovoril som s Ingrid na WhatsAppe. Keď išla na bratrancovu oslavu do Portugalska, opýtala sa ma, či by sme sa potom stretli v Manchestri. Mala jasný cieľ stretnúť sa so mnou intímne, vrátane otázky, či preferujem červenú alebo bielu spodnú bielizeň," napísal Antony a pokračoval.

"Kúpil som jej letenku a zabookoval hotel. V skutočnosti sme sa aj stretli v hoteli a mali sme intímne stretnutie. Hoci sa chcela znova stretnúť intímne, pre problémy s programom sme sa už nestretli a ona sa vrátila do Brazílie. Odvtedy som ju nestretol znova. Toto všetko, čo teraz rozprávam, je nepochybne dokázané aj v správach na WhatsAppe, ktoré nezverejním, aby som zachoval súkromie.

V prípade potreby však sprístupním vhodné kanály, aby som dokázal svoju nevinu, rovnako ako aj navrhnutie kompetentného nápravného opatrenia a žiadosť o vyšetrenie," píše Antony v stanovisku, ktoré zverejnil twittrový účet Transfer News Live.

Či sú tieto slová pravdivé, vie iba sám Antony, za zamyslenie a úvahu ale stojí myšlienka, či by svetové súdy nemali začať postihovať ženy, ktoré krivo obvinia mužov za účelom získania vysokého odškodného.

Viac o téme: Manchester United Antony
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/DeadlineDayLive
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy