Dane, smrť a ešte jedna istota: Vráti sa Messi do Barcelony? Deco vyslovil zaujímavú myšlienku

Lionel Messi Lionel Messi Zdroj: SITA/AP/Rebecca Blackwell

BARCELONA - Podľa španielskeho denníka Sport sa legendárny futbalista Lionel Messi rozlúči so svojou aktívnou profesionálnou kariérou na Camp Nou.

Tieto slová vyriekol športový riaditeľ Barcelony, bývalý portugalský reprezentant Deco. Hviezdny Argentíčan odišiel z klubu v roku 2021 kvôli finančným problémom katalánskeho veľkoklubu. Po dvojročnom pôsobení vo francúzskom PSG zamieril do Interu Miami, v drese ktorého baví celú zámorskú MLS.

Deco je presvedčený, že Messi jedného dňa ešte na seba oblečie dres Barcelony. Aj keď len v rozlúčkovom zápase na jeho počesť.

"Vždy bude najväčším idolom v histórii klubu, ktorý mal hviezdy ako bol Cruyff, ale Messi je z nich najväčší. Určite si zahrá rozlúčkový zápas v Barcelone. Kedy to bude, to nevieme," uviedol Deco.

Bývalý hráč Porta, Barcelony či Chelsea sa tiež vyjadril k presunu Lionela Messiho do Ameriky, keďže mnoho fanúšikov Blaugranas snívalo o jeho návrate z Paríža.

"Návrat do Barcelony by bol veľkolepý, ale veci sa nakoniec vyvinuli takto. Môžete vidieť, že je šťastný. Na tom záleží najviac," dodal športový riaditeľ FCB.

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Deco MLS La Liga Inter Miami CF
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy