VIDEO Skvelé správy pred svetovým šampionátom: Slovenskí hokejisti naháňajú súperom strach

Slovenský útočník Samuel Honzek v službách Vancouveru GiantsSlovenský útočník Samuel Honzek v službách Vancouveru Giants Zdroj: Twitter/Vancouver Giants

VANCOUVER - Slovenského hokejistu Samuela Honzeka vyhlásili za prvú hviezdu zápasu v juniorskej WHL. Devätnásťročný útočník zaznamenal tri asistencie v drese Vancouveru, ktorý zdolal Spokane 4:3.

Pre Honzeka to bol tretí zápas po návrate po zranení, v nich si dokázal mladý útočník a zároveň kapitán Giants pripísať už 5 bodov. 

Peter Repčík zaznamenal dve asistencie, jeho tím Drummondville zdolal Quebec 10:3. Brankár Damian Slávik mal 27 úspešných zákrokov, jeho Guelph zdolal Oshawu 3:2. Martin Mišiak zaznamenal 12. gól v sezóne, so svojím tímom Erie Otters sa tešil z triumfu nad Owen Sound 8:5. Jeho spoluhráč Ondrej Molnár dvakrát asistoval.

Mešár a Dvorský naďalej valcujú

Bodoval aj Filip Mešár, vo svojom 17. zápase sezóny zaknihoval svoj 29. bod za asistenciu. Jeho Kitchener zdolal Sarniu 6:3.

Z gólu sa tešil Dalibor Dvorský, celkovo to bol už jeho 14. presný zásah v sezóne. Jeho tím Sudbury však podľahol Mississauge 4:5 po nájazdoch.

 

Viac o téme: OHL WHL Vancouver Giants Peter Repčík Filip Mešár Ondrej Molnár Dalibor Dvorský Samuel Honzek Martin Mišiak Damian Slávik
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Twitter/Sudbury Wolves, Vancouver Giants
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy