VIDEO Kozák naložil rozhodcovi: Pán s bruškom nestíhal, bol neprofesionálny a pokazil celý zápas!

Hlavný tréner FC Košice Ján Kozák mladšíHlavný tréner FC Košice Ján Kozák mladší Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

TRENČÍN - Futbalisti AS Trenčín vstúpili víťazne do jarnej časti Niké ligy. V nedeľnom súboji 19. kola zdolali FC Košice 4:1 a získali dôležité body v boji o hornú šestku. Trenčín je v tabuľke priebežne piaty, Košice na 10. priečke.

Duel výrazne ovplyvnilo expresné vylúčenie hosťujúceho Oleksandra Golikova už v piatej minúte zápasu a z následnej štandardnej situácie sa domáci dostali do vedenia. Tréner Košíc sa po zápase pustil do kritiky rozhodcu Michala Smoláka.

Hlavný rozhodca Michal Smolák Galéria fotiek (12) Sťažujúci sa košickí futbalisti Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

"V Trenčíne sa hrá ťažko. Čakali sme veľmi ťažký zápas, lebo doma sú silní na umelej tráve a teraz ešte bola mokrá, takže to im vyhovuje, ale myslím, že my sme boli výborne pripravení na dnešný zápas," začal hodnotenie tréner Košíc Ján Kozák mladší.

Rozhodca najväčšou "hviezdou"

Následne sa pustil do ostrej kritiky rozhodcu: "Ale po minúte sa to všetko zrútilo. Zobral to do rúk jeden pán, ktorý je súčasťou hry, ale nemal byť najväčšia hviezda, ale dnes tou najväčšou hviezdou bol. Ten pán s bruškom, ktorý nestíhal, ktorý bol neprofesionálny dnes a ktorý pokazil celý zápas z môjho pohľadu."

"Ale budem hľadať aj pozitíva, chlapci proti silnému Trenčínu robili čo mohli, všetko odmakali. Takže ďalší zápas budeme opäť fyzicky silnejší a ideme ďalej. Nepochybujem o tom, že sme na dobrej ceste, že pracujeme dobre, chlapci sa zlepšujú, budú sa zlepšovať a budeme aj vyhrávať," dodal zmierlivejšie Kozák.

"Dnes to bolo zložité, ale veľmi ovplyvnené, z môjho pohľadu samozrejme. Lebo niektorí ľudia si to vždy nejak vykrútia, aby im to vyhovovalo, ale z môjho pohľadu to nebolo OK. Sklamanie musí byť, to je normálne, každý športovec chce vyhrávať aj my. Chlapci musia byť sklamaní, že sme dnes prehrali, ale je len začiatok, budeme pokračovať v práci a ja verím v silu aj hráčov aj celého klubu, že to bude OK," dodal na záver tréner Košíc. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 12

Viac o téme: Ján Kozák AS Trenčín FC Košice
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: TASR/Radovan Stoklasa, Facebook/FC Košice - oficiálna stránka
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy