Skutočne ľadový KVÍZ z našej dielne: Nasaďte hokejové okuliare a zvládnite extraligový test

Samuel prekonáva Samuela - Baroš nestačí na ranu BučekaSamuel prekonáva Samuela - Baroš nestačí na ranu Bučeka Zdroj: SITA/Martin Havran

BRATISLAVA - Pamätáte si na september, keď sa prvý raz otvorili brány slovenských zimných štadiónov? Michalovce vylúpili Bratislavu po výsledku 8:2, čo bola iba predzvesť mimoriadne zaujímavej základnej časti.

Všetci veľmi dobre vieme, že tabuľkové rozdiely sa čoskoro zmažú a nastane nová súťaž. Play-off. Najskôr predkolo, potom ostré štvrťfinále, semifinále, finále a napokon majstrovské oslavy nového šampióna. V poriadku, do tejto fázy zostáva ešte sakramentsky ďaleko, preto nepredbiehajme.

Niektoré kluby sú spokojné s priebehom, iné musia tuho bojovať až do konca, prípadne už nemôžu nič urobiť so svojím osudom, pretože matematika nepustí. Los Chulos, alebo ak chcete pasáci, z našej redakcie, ktorí poctivo sledujú hokejovú súťaž, si pre vás pripravili kvíz, aby ste sa jednak zapotili, ale aj naladili na záverečné kolo regulárnej sezóny.

Ak si však myslíte, že kvíz zvládnete s fajkou v ruke a okuliarmi na očiach ako praví pasáci, tak prrrr... žiadne také, kvíz preverí všetky vaše hokejové znalosti. Tak, už bolo dosť tliachanín, radšej si nasaďme hokejové okuliare s čepeľami a dajme sa do súťaženia. Držíme palce! Nezabudnite sa tradične podeliť v komentároch.

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: HC Košice HK Poprad HKM Zvolen HK Nitra Peter zuzin HC Slovan Bratislava Ján Pardavý HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Trenčín HK Spišská Nová Ves HC Nové Zámky Samuel Buček HK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce Tipos extraliga HC 19 Humenné Brett Pollock Olivier Archambault Ryan Dmowski
 • Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg, Martin Turčin
 • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy