Chvíle hrôzy po večernom zápase: Slovenská reprezentantka mala autonehodu

Volejbalistka Michaela Pállová v drese slovenskej reprezentácie Volejbalistka Michaela Pállová v drese slovenskej reprezentácie Zdroj: Profimedia

PROSTĚJOV - Slovenská volejbalistka Prostějova Michaela Pállová a jej spoluhráčka Milica Tošičová mali autonehodu a nenastúpia do štvrtkového extraligového zápasu v Šternberku. Hanácky klub o tom informoval na webe. Obe hráčky už sú z nemocnice doma.

Volejbalistky havarovali v sobotu večer po domácom zápase s Přerovom. "V aute spolu išli Michaela Pállová a Milica Tošičová, pričom vinníkom nehody bol vodič druhého vozidla. Najdôležitejšou informáciou je, že obe naše dievčatá sú mimo akéhokoľvek najhoršieho nebezpečenstva," uviedol generálny manažér a kouč VK Prostějov Miroslav Čada.

Horšie dopadla Pállová. Utrpela úraz hlavy a musela zostať v nemocnici. "Momentálne už je však doma, kde pokračuje v liečení. Milica bola celkovo potlčená a z nemocnice ju pustili hneď, jej stav je relatívne dobrý," spresnil Čada. Univerzálka Milicová by sa mohla už v piatok vrátiť k tréningu. Kedy bude fit libero Pállová, zatiaľ nie je jasné.

Vo štvrtok sa bude hrať posledné kolo základnej časti českej extraligy volejbalistiek. Prostějovu patrí priebežne druhá priečka za brnenskými Šelmami.

Viac o téme: Miroslav Čada VK Prostějov Michaela Pállová Milica Tošičová
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: ČTK

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy