Schyľuje sa k prestupu leta do Česka? Reprezentačný brankár môže opustiť slovenské ľady

Stanislav Škorvánek počas tréningu slovenskej reprezentácieStanislav Škorvánek počas tréningu slovenskej reprezentácie Zdroj: TASR/Martin Baumann

MICHALOVCE - Veľká brankárska opora HK Dukla Ingema Michalovce Stanislav Škorvánek v lete pravdepodobne opustí Slovensko.

Škorvánek s Michalovcami momentálne zvádza veľký súboj v play-off so Zvolenom o postup do semifinále Tipos Extraligy (Michalovce vyhrávajú 3:1 na zápasy a v stredu budú mať domáci mečbal). V úvodných troch štvrťfinálových dueloch priviedol Michalovce k trom triumfom s úspešnosťou zákrokov 96,25%.

Podľa českého portálu isport.blesk.cz sa mal 28-ročný gólman dohodnúť s tímom HK Mountfield Hradec Králové na vzájomnej spolupráci od budúcej sezóny.

"Už v zime sa mal Mountfield HK dohodnúť s brankárskou hviezdou slovenskej extraligy Stanislavom Škorvánkom. Dvadsaťosemročný gólman chytá tretí rok v špičkovej forme," uvádza sa v článku.

Pred pár týždňami sa objavili aj špekulácie o možnom prestupe do KHL, ale Škorvánek tieto informácie poprel, pretože, naopak, očakáva, že nebude chýbať v slovenskom národnom tíme na svetovom šampionáte v Českej Republike.
 

Viac o téme: Slovensko HK Mountfield Hradec Králové Stanislav Škorvánek HK Dukla Ingema Michalovce Tipos extraliga
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy