VIDEO Chyba rozhodcov ich vytočila do nepríčetna: Výška pokuty vám vyrazí dych

Tréner Nick Nurse a hráč Kelly Oubre Jr. vyleteli na rozhodcovTréner Nick Nurse a hráč Kelly Oubre Jr. vyleteli na rozhodcov Zdroj: SITA/AP/Matt Slocum

PHILADELPHIA - Tréner basketbalistov Philadelphie Nick Nurse a rozohrávač Kelly Oubre Jr. dostali v NBA pokuty za správanie sa k rozhodcom po stredajšej porážke 107:108 s Los Angeles Clippers.

Vedenie súťaže oznámilo, že koučovi vymeralo pokutu 50.000 dolárov za agresívne prenasledovanie a urážky rozhodcov. Oubre zaplatí rovnakú sumu za nadávky a obscénne gestá namierené na arbitrov.

Vyrovnaný duel sa skončil tesnou výhrou Clippers po tom, ako Kawhi Leonard zblokoval Oubreho strelu na obruči. Nurse bol presvedčený, že Oubreho už pri nájazde na kôš fauloval Paul George.

Rozčúlený tréner vyrazil do ihriska, kričal na rozhodcov a odtiahnuť ho musel asistent. Taktiež Oubre na nich prudko gestikuloval, za čo sa neskôr ospravedlnil.

Šéf rozhodcov Kevin Scott v hodnotení stretnutia uznal, že Georgeovi mal byť odpískaný faul. Ak by sa tak stalo, hádzal by Oubre dva trestné hody a mal by šancu vyrovnať alebo dokonca otočiť skóre na stranu domácich.

Viac o téme: Los Angeles Clippers Kelly Oubre Jr. Nick Nurse Philadelphia 76ers's
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: X/Buzzer Sports, 23
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy