VIDEO Gólová naháňačka v SHL bavila divákov: Rozhodujúci úder padol až v predĺžení

Logo Tipos SHL
Logo Tipos SHL Zdroj: Hockey Slovakia

PREŠOV - Hokejisti HK ‘95 Považská Bystrica zvíťazili v druhom zápase semifinále play-off Tipos Slovenskej hokejovej ligy na ľade HC Prešov 4:3 po predĺžení.

Stav série hranej na štyri víťazstvá vyrovnali na 1:1. O ich triumfe rozhodol v 69. minúte Jakub Cíger. Tretí duel je na programe vo štvrtok 4. apríla o 18.00 h v Považskej Bystrici.

Druhý zápas semifinále play-off:
HC Prešov - HK ‘95 Považská Bystrica 3:4 pp (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)

Góly: 1. Leščenko (Hrabčák, Kohút), 27. Vrábeľ (Mihalik, Glazkov), 49. Mihalik (Hrabčák, Kohút) - 19. Lušňák (Nahálka), 29. Cíger (Lušňák, Rufati), 50. Jakubec (Zaťko, Vorona), 69. Cíger (Zemko). Rozhodovali: Kalina, Rojík - Staššák, Šoltés, vylúčení: 1:3, presilovky a oslabenia: 0:0.
/stave série: 1:1/

Tibor Tartaľ, hlavný tréner HC Prešov: „Naďalej sa držíme kurzu. Musíme byť hladnejší a agresívnejší v útočnom pásme. Nemôžeme si dovoliť trikrát stratiť v play-off vedenie. V závere sme dostali ponúknutú šancu, ktorú sme nevyužili a darovali sme bod v sérii Považskej Bystrici. K súperovi si ideme po ďalšie body, spoločne vytrváme.“

Jakub Ručkay, hlavný tréner HK’95 Považská Bystrica: „Dnes to bol diametrálne odlišný zápas. Prvú tretinu sme nezačali dobre, prvých desať minút nám ušlo, ale potom sme hrali perfektne. Rozhodlo srdiečko, ktoré je v tomto mužstve. Ak budeme hrať takto, môžeme zdolať každého súpera.“

Viac o téme: SHL Slovenská hokejová liga HK ‘95 Považská Bystrica HC Prešov
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube/Tipos Slovenská hokejová liga
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy