Klopp o spore s Mohamedom Salahom: Skončí egyptský faraón v Liverpoole?

Mohamed SalahMohamed Salah Zdroj: SITA/AP/Peter Byrne/PA

LIVERPOOL - Tréner Jürgen Klopp v piatok uviedol, že jeho spor s Mohamedom Salahom je úplne vyriešený a dodal, že vzťah s hviezdnym útočníkom nebude natrvalo poškodený.

Kouč Liverpoolu sa dostal s egyptským futbalistom do roztržky minulý týždeň, k incidentu došlo pred nástupom 31-ročného útočníka na trávnik v sobotnom dueli Premier League proti West Hamu (2:2).

Klopp a Salah sa dostali do konfrontácie pri postrannej čiare. Keď bol Salah po zápase požiadaný, aby sa vyjadril k incidentu, egyptský reprezentant uviedol: "Ak prehovorím dnes, bude požiar."

O týždeň neskôr Klopp povedal: "Nie je žiadny problém. Keby sme sa nepoznali tak dlho, neviem, ako by sme to riešili, ale poznáme sa tak dlho a rešpektujeme sa až príliš, že to naozaj nie je nič vážne."

Klopp, ktorý na konci sezóny opustí Liverpool po takmer deviatich rokoch, dostal otázku, či by mal byť 31-ročný Salah súčasťou plánov nového trénera. Salah je hráč Liverpoolu od roku 2017.

"Už som povedal, aký je to hráč. Že je neuveriteľný. Ale nemyslím si, že by som o tom mal hovoriť ja. Rozhodnú o tom iní ľudia, najmä Mo."

Viac o téme: Jürgen Klopp Mohamed Salah Liverpool FC
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy