FOTO, ktorá vás chytí za srdiečko: Súperka Petry Vlhovej našla šťastie pri elitnom lyžiarovi

Luca de Aliprandini a Michelle GisinováLuca de Aliprandini a Michelle Gisinová Zdroj: Instagram/michellegisin

BRATISLAVA - Michelle Gisinová a Luca de Aliprandini potešili svojich fanúšikov úžasnou správou. Slávna lyžiarska dvojica oznámila, že po dlhoročnom vzťahu čoskoro plánuje vstúpiť do manželstva.

Univerzálna švajčiarska lyžiarka na svojom instagramovom profile zverejnila roztomilú fotografiu, na ktorej sa pri Gardskom jazere bozkáva so svojou životnou láskou a na jej ruke žiari zásnubný prsteň.

Dvojica oficiálne tvorí pár už viac ako deväť rokov. Zoznámili sa na argentínskom ľadovci Ushuaia, kde sa tímy zo starého kontinentu často pripravujú na novú sezónu Svetového pohára. 

Z lyžiarskeho sveta sa okamžite hrnuli desiatky gratulácií od bývalých aj aktívnych pretekárov. Svoju radosť pod príspevkom vyjadrili napríklad Lindsey Vonnová, Sara Hectorová, Alex Vinatzer, Nicole Schmidhoferová, Paula Motlzanová, Filip Zubčič, ale napríklad aj švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi, Belinda Benčičová.

Gisinová v uplynulej sezóne Svetového pohára obsadila v konečnom poradí ôsme miesto so ziskom 785 bodov a stala sa tak druhou najvyššie postavenou Švajčiarkou po víťazke veľkého krištáľového glóbusu Lare Gutovej-Behramiovej.

Talian de Aliprandini skončil v konečnom hodnotení SP na 50. mieste. V obrovskom slalome, ktorý je jeho doménou, mu patrila sedemnásta priečka. 

Viac o téme: Michelle Gisinová Luca De Aliprandini
  • Autor: © Zoznam/
  • Instagram/michellegisin
  • Zdroj: Športky

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy