FOTO Brácho, čo to robíš? Usain Bolt skončil na nosidlách, musel hneď pod skalpel

Jamajský šprintér Usain Bolt počas charitatívneho futbalového zápasu Soccer Aid pod hlavičkou organizácie UNICEF 9. júna 2024 v LondýneJamajský šprintér Usain Bolt počas charitatívneho futbalového zápasu Soccer Aid pod hlavičkou organizácie UNICEF 9. júna 2024 v Londýne Zdroj: TASR/AP/Bradley Collyer

LONDÝN - Legendárny jamajský šprintér Usain Bolt si pri nedeľnom charitatívnom futbalovom zápase v Londýne pretrhol achillovu šľachu.

Osemnásobný olympijský víťaz a svetový rekordman v behu na 100 aj 200 metrov, ktorý ukončil atletickú kariéru v roku 2017, nepríjemnú diagnózu oznámil na sociálnych sieťach.

Bolt, ktorý sa po odchode z atletiky pokúšal preraziť aj vo futbale, sa zranil v druhom polčase zápasu Soccer Aid na Stamford Bridge medzi výbermi sveta a Anglicka. Kapitán tímu World XI opustil trávnik na nosidlách a teraz na instagrame zverejnil fotografiu zo šatne s pravou novou v dlahe.

Medzi tisíckami prianí skorého uzdravenia od fanúšikov nechýbal ani odkaz od olympijského a svetového šampióna Justina Gatlina. "Brácho, čo to robíš?!? Už sme na dôchodku, pamätáš," napísal niekdajší Boltov rival.

Tridsaťsedemročný fenomenálny šprintér Bolt ukončil kariéru v roku 2017 po majstrovstvách sveta v Londýne. Rozlúčil sa bronzom na stovke, na ktorej triumfoval práve Gatlin.

Viac o téme: Usain Bolt
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: X/Usain St. Leo Bolt
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy