VIDEO Nebezpečný trapas účastníka najvyššej holandskej súťaže: Na štadióne sa zranilo desať ľudí!

Desať futbalových fanúšikov sa zranilo na zápase účastníka najvyššej holandskej súťaže FC Twente Enschede, keď na nich v hľadisku štadióna v obci Geesteren spadla podporná konštrukcia držiaca zástavy. Desať futbalových fanúšikov sa zranilo na zápase účastníka najvyššej holandskej súťaže FC Twente Enschede, keď na nich v hľadisku štadióna v obci Geesteren spadla podporná konštrukcia držiaca zástavy. Zdroj: X/hooliganscz1999

GEESTEREN - Desať futbalových fanúšikov sa zranilo na zápase účastníka najvyššej holandskej súťaže FC Twente Enschede, keď na nich v hľadisku spadla podporná konštrukcia držiaca zástavy.

Incident sa udial v sobotu v obci Geesteren, kde mal klub Eredivisie hrať prípravný duel proti amatérskemu tímu Stevo.

Nešťastie sa stalo v priestore za jednou z brán v momente, keď hráči práve vchádzali na ihrisko pred stretnutím, ktoré sa následne neodohralo. Video zachytilo ako sa hráči ihneď vydali na pomoc fanúšikom, ktorí zostali pod konštrukciou.

Podľa informácií holandskej verejnoprávnej televízie NOS sa vážne zranili dvaja ľudia, no nie sú v ohrození života. "Všetka naša pozornosť je teraz na strane zranených fanúšikov a ľudí okolo nich," zverejnil FC Twente na sociálnej sieti.

 

 

 

 

Viac o téme: FC Twente Enschede
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: X/rallyjef3
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy