Celý Anfield si zhlboka vydýchol: Legendu Liverpoolu prepustili z nemocnice

Legenda Liverpoolu Alan Hansen počas dovolenky v BarbadoseLegenda Liverpoolu Alan Hansen počas dovolenky v Barbadose Zdroj: Profimedia

LIVERPOOL - Bývalého škótskeho futbalistu Alana Hansena prepustili z nemocnice. Niekdajší kapitán FC Liverpool bude pokračovať v rekonvalescencii doma.

Jeho rodina prostredníctvom vyhlásenia poďakovala priaznivcom za podporu. "Alana dnes prepustili z nemocnice, aby mohol pokračovať v rehabilitácii doma. Alan, Janet, Adam, Lucy a celý zvyšok rodiny by sme sa chceli poďakovať všetkým za nádherné správy plné lásky a podpory. Taktiež si nesmierne vážime pretrvávajúcu úctu k nášmu súkromiu, ktorú nám prejavujete," citovala z vyhlásenia rodiny agentúra AP.

Šesťdesiatdeväťročný Hansen prišiel do Liverpoolu zo škótskeho tímu Partick Thistle v roku 1977. Bývalý stopér získal na Anfielde osem ligových titulov, trikrát vyhral Pohár majstrov európskych krajín a dvakrát triumfoval v Anglickom pohári. Svoju profesionálnu kariéru ukončil po 620 zápasoch v Liverpoole v roku 1991. Následne sa stal televíznym expertom.

Viac o téme: Liverpool FC Alan Hansen
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy