VIDEO Z Trnavy zamieril do Česka: Liberec ulovil nádejný slovenský reprezentačný talent

Talentovaný slovenský futbalista Martin Rýzek podpísal zmluvu s LibercomTalentovaný slovenský futbalista Martin Rýzek podpísal zmluvu s Libercom Zdroj: FK Slovan Liberec

LIBEREC - Do Liberca prestúpil talentovaný slovenský futbalista Martin Rýzek.

Dvadsaťdeväťročný stopér prišiel do Slovana z Trnavy, v ktorej drese štrnásťnásobný mládežnícky reprezentant zasiahol do jediného stretnutia v slovenskej lige. O "posile pre budúcnosť" informoval severočeský klub na svojom webe, podmienky spolupráce nezverejnil.

Veľká výzva

"Na Slovane ma zaujalo, že chce rozvíjať mladých hráčov a nebude sa báť s nimi pracovať. To mi v predošlom angažmáne chýbalo. Je to pre mňa veľká výzva. Chcel by som sa čo najskôr dostať do základnej zostavy a pravidelne hrať," povedal 190 cm vysoký hráč, ktorý kvôli zraneniu z minulej sezóny neodcestuje s tímom na sústredenie do Rakúska a bude sa zatiaľ pripravovať individuálne v Liberci.

"Je to mladý stopér so zaujímavými dispozíciami, bude zaradený do nášho development programu a dostane čas na adaptáciu a rozvoj," konštatoval generálny riaditeľ Slovana Jan Nezmar.

Viac o téme: FC Spartak Trnava FC Slovan Liberec Martin Rýzek
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/FC Slovan Liberec
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy