Obrovský kariérny krok vpred: Mladý slovenský talent mieri k našim českým susedom

Patrik Dulay (v strede) po podpise zmluvy s LibercomPatrik Dulay (v strede) po podpise zmluvy s Libercom Zdroj: Facebook/FC Slovan Liberec

LIBEREC - Slovenský mládežnícky reprezentant Patrik Dulay je štvrtým novým futbalistom, ktorého v tomto týždni predstavil Slovan Liberec. Devätnásťročné krídlo prišlo pod Ještěd zo Zlatých Moraviec, s klubom podpísal Dulay zmluvu na štyri roky. Liberec to oznámil na svojom webe.

Slovenský mládežnícky reprezentant Patrik Dulay je štvrtým novým futbalistom, ktorého v tomto týždni predstavil Slovan Liberec. Devätnásťročné krídlo prišlo pod Ešted zo Zlatých Moraviec, s klubom podpísal Dulay zmluvu na štyri roky. Liberec to oznámil na svojom webe.

"Patrik je veľmi dynamický a rýchly hráč s dobrým futbalovým základom. Má špecifické vlastnosti a charakter. Veríme, že sa u nás tieto atribúty rozvinú, naučí sa ich v maximálnej možnej miere využívať a čoskoro sa dostane do prvého tímu. Budeme s ním trpezlivo pracovať, aby sa to podarilo," povedal generálny riaditeľ Ján Nezmar.

Pred Dulayom posilnili Slovan v posledných dňoch ďalší Slovák Martin Rýzek, iný stopér Adam Ševínsky, ghanský útočník Benjamin Nyarko a záložník Michal Hlavatý.

Viac o téme: FC Slovan Liberec FC ViOn Zlaté Moravce Patrik Dulay
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Facebook/FC Slovan Liberec
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy