Historický úspech Kanady sledoval aj on: Superhviezda NHL v šatni predniesla ďakovnú reč

Futbalisti Kanady oslavujú postup do semifinále Copa AméricaFutbalisti Kanady oslavujú postup do semifinále Copa América Zdroj: SITA/AP/Julio Cortez

TEXAS - Kanadský futbalový tím navštívil po víťaznom štvrťfinálovom zápase na Copa América vzácny hosť. Duel proti Venezuele, v ktorom Kanaďania zvíťazili 4:3 po jedenástkovom rozstrele, keď sa duel v riadnom hracom čase skončil 1:1, sledoval na tribúne aj hokejista Sidney Crosby.

Superhviezda Pittsburghu Penguins a dvojnásobný zlatý olympijský medailista, sa po zápase stretol s hráčmi v šatni. Zapózoval s nimi na spoločnej fotografii a predniesol víťaznú reč.

"Chcem vám len poďakovať, bol to pre mňa neuveriteľný zážitok. Rozstrel bol šialený, ukázali ste obrovskú guráž. Fandíme vám chlapci a bolo úžasné byť súčasť tohto divadla. Takže som na vás naozaj hrdý," uviedol hokejista.

Podľa portálu The Athletics sa Crosby s jeho dlhoročnými priateľmi vybrali na zápas v rámci ich každoročného letného výletu. Kanada sa v utorok v boji o postup do finále stretne s Argentínou.

Viac o téme: Sidney Crosby Pittsburgh Penguins Kanada Venezuela Copa América
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy