Podbrezová oznámila meno nového trénera: Do Niké ligy sa vracia známe meno

Na snímke gólová radosť hráčov PodbrezovejNa snímke gólová radosť hráčov Podbrezovej Zdroj: TASR/Martin Baumann

PODBREZOVÁ - Vladimír Cifranič sa vracia do Niké ligy. Bude pôsobiť ako hlavný tréner futbalistov FK Železiarne Podbrezová, s vedením klubu sa dohodol na dvojročnej zmluve. Informoval o tom oficiálny klubový web.

Štyridsaťdeväťročný Cifranič sa vracia do známeho prostredia, keďže pozíciu hlavného kormidelníka v Podbrezovej zastával už v roku 2020. Tentoraz k "železiarom" prichádza po tom, čo sa miesto šéfa realizačného tímu uvoľnilo po odchode českého trénera Romana Skuhravého.

"Rozhodli sme sa pre trénera Cifraniča, ktorý už v našom klube predtým pôsobil. Jeho asistentom ostáva Štefan Markulík, celý realizačný tím ostáva nezmenený. Spoliehame sa aj na to, že ani jeden človek nie je v projekte nový, takže nastavenie nebude trvať dlho. Verím, že trénerovi sa bude dariť a bude úspešný. Prajem mu veľa šťastia," povedal pre klubový web generálny manažér Podbrezovej Miroslav Poliaček.

Cifranič začal svoju trénerskú kariéru v Trenčíne, kde bol štyri roky asistent a potom sa stal hlavným trénerom. Vlani začal sezónu 2023/2024 ako hlavný tréner Zlatých Moraviec, v novembri však na tomto poste skončil. Počas zimnej prestávky sa stal trénerom druholigového Pohronia a práve odtiaľ sa presunul do Podbrezovej.

Viac o téme: FK Železiarne Podbrezová Vladimír Cifranič
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/FK Železiarne Podbrezová
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy