Odchovanec Slovana Bratislava nabral smer Česko: S radosťou som túto ponuku prijal

Juraj Kotula posilnil český tím SK Dynamo České BudějoviceJuraj Kotula posilnil český tím SK Dynamo České Budějovice Zdroj: Facebook/SK Dynamo České Budějovice

ČESKÉ BUDEJOVICE - Futbalistov Českých Budějovíc posilnil obranca Juraj Kotula. Dvadsaťosemročný Slovák podpísal s Dynamom dvojročnú zmluvu. Juhočesi o tom informovali na svojom webe.

Kotula je odchovancom Slovana Bratislava. Za sebou má aj angažmán v Senici, Michalovciach a naposledy v Ružomberku, pôsobil aj v brnenskej Zbrojovke.

"Juraj je už skúseným hráčom, má už odohraných veľa zápasov. V zápasoch, v ktorých počas skúšky nastúpil, nás presvedčil. Sme radi, že to vyšlo a je tu s nami," povedal tréner Českých Budějovíc Jiří Lerch.

"Oslovil ma môj agent, že by bola možnosť ísť do Dynama. S radosťou som túto ponuku prijal. Bol som tu viac ako dva týždne. Zázemie parádne, spolupráca s chlapcami a trénermi skvelá. Keď som zistil, že o mňa má klub po skúške záujem, tak ma to potešilo. Som rád, že sa to doriešilo," vyhlásil Kotula.

Vedenie klubu priviedlo Kotulu ako druhú letnú posilu po nemeckom obrancovi Nicolasovi Keckeisenovi, ktorý doteraz hral druhú rakúsku ligu za Admiru Wacker Mödling.

Viac o téme: SK Dynamo České Budějovice Juraj Kotula
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/SK Dynamo České Budějovice
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy