Slovan má ďalšiu posilu, angažoval Hada!

Marián Had
Marián Had

BRATISLAVA - Marián Had (27) sa stal novou posilou úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Belasí uzavreli s krajným obrancom kontrakt na dva a pol roka.

"Dlhšie som pravidelne nehral, tak som pri rokovaní vyskakovať nemohol a ani nebol dôvod. Prijal som ponuku, ktorú mi predostreli, a som za ňu vďačný,“ cituje M. Hada pondelkové vydanie denníka Šport.

 

Bývalý hráč Ružomberka a 14-násobný slovenský reprezentant Had má za sebou ťažšie obdobie kariéry. Od svojho prestupu do ruského Lokomotivu Moskva v januára 2006 prakticky nehrával a neskôr podstúpil sériu zranení a operácií (meniskus, otras mozgu, zlomenina jarmovej kosti).

 

Po návrate odišiel na hosťovanie do Sportingu Lisabon, kde sa tiež výrazne nepresadil, preto v júli 2008 zamieril do Sparty Praha. Spočiatku v "rudom" drese hral, po zimnej príprave sa ocitol v rezerve a nakoniec sezónu dokončil na tribúne.

 

"Od októbra som trénoval so Slovanom, s ktorým som nakoniec podpísal kontrakt. Urobím všetko, aby som sa dostal do takej formy, akú som mal pred odchodom do Ruska," dodal Had.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA