Fanúšikovia Chovancovi: Na hru sa nedá pozerať!

Jozef ChovanecJozef Chovanec Zdroj: SITA

PRAHA - Fanúšikom Sparty Praha po utorňajšej prehre so Žilinou 0:2 pretiekol kalich trpezlivosti a vehementne sa dožadujú odchodu generálneho športového manažéra a trénera Jozefa Chovanca. Informuje o tom denník Sport.

 

Na oficiálnej klubovej stránke sa spustila lavína protestov a ostrých kritických komentárov na pôsobenie slovenského rodáka v pražskom tíme.

 

Priaznivcom okrem neatraktívnej hry vadí aj nekoncepčná práca, divný štýl hry, či neobvykle silné postavenie hviezd, ktorým Chovanec údajne ustupuje.

 

"Na hru Sparty sa nedá pozerať a to mal pán generálny športový manažér dva roky obhajoby a Křetinský (predseda predstavenstva,) mu kúpil, koho Pepánek chcel! Chovanec mal po zápase so Žilinou zvolať tlačovú konferenciu, ospravedlniť sa za hru Sparty a nevyhovárať sa," píše sa v diskusii na klubovej stránke.

 

Aj napriek veľkým výhradám k Chovancovej práci sa však k jeho možnému odchodu stavajú skepticky. Uvedomujú si totiž, že jeho pozícia je aj napriek dvojitej funkcii veľmi silná.

 

"Dopadne to tak, že Sparta zvíťazí v lige nad Plzňou, v Žiline remizuje a pán generálny športový manažér bude zase hviezdou," píše sa na stránke Sparty.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy