Slováci už trénujú, Stoch a Saláta len individuálne

Ilustračné foto
Ilustračné foto

SENEC - Slovenskí futbaloví reprezentanti pokračujú aj v nedeľu v príprave na utorňajší zápas B-skupiny kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2012 proti Írsku a predpoludním absolvovali na ihrisku NTC SFZ v Senci naplánovanú tréningovú jednotku.

 

Trénerská dvojica Vladimír Weiss - Michal Hipp mala pri Slnečných jazerách k dispozícii 14 hráčov do poľa a troch brankárov vrátane stopéra Jána Ďuricu, ktorého slovenský kouč v sobotu dodatočne povolal do kádra namiesto vykartovaného Martina Škrtela. Duo Peter Pekarík - Stanislav Šesták dostalo od šéfa realizačného tímu z rodinných dôvodov voľno a k svojim spoluhráčom sa pripojí v nedeľu popoludní.

 

"Len individuálne s kondičným koučom Martinom Rusňákom sa pripravovali Miroslav Stoch a Kornel Saláta," informoval asistent Michal Hipp. Obaja menovaní by však mali byť v utorok v zápase proti "ostrovanom" k dispozícii.

 

Ešte v nedeľu sa Slováci presunú zo Senca do hotela Bránica v Belej, ktorý bude ich prechodným domovom až do utorňajšieho duelu. V pondelok si reprezentanti zatrénujú na hlavnej hracej ploche štadióna pod Dubňom o 17.30 h. Utorňajší súboj v Žiline má výkop naplánovaný na 20.30.


Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA