VIDEO Hlúpi futbalisti Santosu, šikanovali spoluhráča!

Priviazaný Ze Eduardo
Priviazaný Ze Eduardo

SAO PAOLO - Na internete sa objavili šokujúce obrázky a zábery z Brazílie, konkrétne z tréningu jedného z najslávnejších klubov v krajine Santos FC. V tomto klube zažil svoje najlepšie časy aj legendárny Pelé, ktorý by určite nebol nadšený včerajšími šialenými udalosťami.

 

Ofenzívny stredopoliar Ze Eduardo (23) určite nezabudne na "oslavu" narodenín, ktorú mi prichystali jeho spoluhráči počas tréningu. Človek by čakal priateľské objatia alebo stisk rúk, prípadne menší kanadský žartík na účet oslávenca, ale to čo sa udialo v tréningovom centre Santosu pripomína skôr šikanu niekde na vojenskom cvičení.

 

Najprv ho priviazali k bránke, následne si viacerí spoluhráči veselo kopli či udreli. Nasledovalo obliatie vodou, múkou, jontovým nápojom a podobné iné praktiky, ktoré skutočne nemajú veľa spoločné so zdravým rozumom.

 

 

Jediným hráčom, ktorý súcitil s "oslávencom" bol mladý hviezdny útočník Neymar, ktorý sa snažil Ze Eduarda chrániť a aspon čiastočne ho očistiť od špiny na tvári a nechutných praktík spoluhráčov. To sa však nepáčilo ostatným hráčom, ktorí sa naďalej veselo bavili a chceli pokračovať v šikanovaní. Dokonca hrozil aj konflikt medzi Neymarom a hlavnými organizátormi týchto šialeností (Marcel a Ze Love), ale spoluhráči zabránili črtajúcej sa bitke a jeden z najtalentovanejších hráčov súčasnosti radšej odišiel smutný do šatne.

 

Táto udalosť však bude mať určite veľkú dohru, ak sa o videu dozvedia funkcionári či obyčajní fanúšikovia futbalu ale hlavne normálni ľudia, keďže je takmer isté, že video sa závratnou rýchlosťou rozšíri do celého sveta. O celom škandále už informovali viaceré brazílske médiá, na čele s internetovým vydaním denníka Marca (marca.br).

 


Zdroj:
športky, youtube
Foto:
Internet

DISKUSIA