Saláta a Božič stále v Slovane, na skúšku prídu cudzinci

Kornel Saláta
Kornel Saláta

BRATISLAVA - Futbalisti úradujúceho vicemajstra a víťaza Slovenského pohára ŠK Slovan Bratislava začnú v utorok popoludní s prípravou na jarnú časť Corgoň ligy.

 

Generálny riaditeľ Slovana Dušan Tittel a o najbližšom programe poznamenal: "Do piatka sa budeme pripravovať v domácich podmienkach, v sobotu 8. januára sa zúčastníme na halovom turnaji Fortuna Víkend šampiónov v Prahe. Na budúci týždeň absolvujú chlapci sústredenie na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách."

 

Všetci kompetentní - vedenie, funkcionári, realizačný tím i hráči veria, že Slovan sa posunie na jar v tabuľke vyššie. Zverenci trénera Karla Jarolíma totiž figurujú po 18 odohraných kolách s 25 bodmi až na 5. mieste s dvanásťbodovým odstupom na lídra a obhajcu titulu zo Žiliny.Podľa slov Dušana Tittela rátajú v tíme naďalej s hráčmi, ktorí boli k dispozícii aj v jesennej časti najvyššej súťaže. "Môžem potvrdiť, že registrujeme interes o Salátu i Božiča. V ich prípade však nejde iba o CZ Belehrad, ale aj o iné kluby. Kornel i Mario sú však zmluvne stále naši hráči a v utorok sa zapoja do zimnej prípravy nášho mužstva," informoval generálny riaditeľ Slovana a pokračoval: "Z mužstva dosiaľ nikto neodišiel. Sme radi, že postupne sa do tímu vrátia dlhodobo zranení Halenár a Obžera, ktorí zvýšia kvalitu v kádri."

 

Očakáva sa, že v Slovane sa objavia aj nové tváre. "V tejto chvíli môžem povedať iba toľko, že niektorí hráči prídu na skúšku a až po jej absolvovaní budeme vedieť, či zostanú v našom mužstve. Pôjde najmä o zahraničných futbalistov a hráčov zo zahraničných klubov," doplnil v tejto súvislosti Tittel.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA