Jež do leta v Žiline, potom hráčom Górniku Zabrze

Róbert Jež
Róbert Jež

ZABRZ - Člen širšieho kádra slovenskej futbalovej reprezentácie Róbert Jež (29) podpísal s poľským prvoligistom Górnikom Zabrze trojročnú zmluvu platnú od júla 2011. Informuje o tom oficiálna internetová stránka Górniku. Kapitánovi MŠK Žilina vyprší v lete kontrakt s úradujúcim slovenským šampiónom.

 

Nováčik ekstraklasy chce stredopoliara získať už pre jarnú časť aktuálnej sezóny, v tomto smere už prebiehajú rokovania so zástupcami "šošonov". "Podpísali sme zmluvu s hráčom od júla a teraz rokujeme o výške odstupného so Žilinou. Bude však veľmi ťažké získať tohto hráča práve teraz, pretože Žilina bojuje o titul slovenského majstra a bez Róberta Ježa by to mala veľmi ťažké," uviedol hovorca aktuálne siedmeho tímu poľskej elitnej súťaže Lukasz Mazur.

 

Róbert Jež je rodákom z Nitry, v miestnom FC začínal so seniorskou kariérou. V rokoch 2000 - 2005 pôsobil vo Viktorii Plzeň a následne prestúpil do MŠK Žilina. Postupne sa vypracoval na oporu tímu a zahral si aj zakladnú fázu Ligy majstrov. Jež má na konte štyri reprezentačné štarty, v ktorých strelil dva góly.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA