Adam Nemec si po zranení opäť zahral futbal

Adam NemecAdam Nemec Zdroj: internet

KAISERSLAUTERN - Slovenský futbalový útočník Adam Nemec sa po takmer trojmesačnej prestávke vynútenej pádom zo stromu vrátil do tréningového procesu bundesligového klubu 1. FC Kaiserslautern.

Slovenský futbalista dokonca aj odohral 84 minút za B-tím v sobotňajšom domácom zápase proti TuS Koblenz (0:0) v západnej časti štvrtej najvyššej nemeckej súťaže, referuje magazín Kicker.

Áčko "čertov z Betzenbergu" sa zatiaľ medzi elitou trápi, keď v piatich zápasoch novej sezóny dalo len 2 góly a s bilanciou 0-2-3 a skóre 2:8 figuruje na predposlednom 17. mieste v tabuľke sezóny 2011/2012. Od 2. septembra 26-ročný bývalý hráč Dubnice, Žiliny, Aue a Genku Nemec si pri spomenutej nehode privodil otras mozgu a zlomeniny dvoch hrudných stavcov i kľúčnej kosti. V uplynulom súťažnom ročníku strelil 3 góly v 24 zápasoch.