Ronaldo spomínal na útek z hotela: Sex výkony neznižuje

Ronaldo
Ronaldo

RIO DE JANEIRO - Bývalý slávny futbalový kanonier Ronaldo priznal, že sa občas počas kariéry nesprával ako správny profesionál. Bývalý útočník Barcelony, milánskych veľkoklubov a Realu Madrid v rozhovore pre denník Mundo Deportivo zaspomínal, ako si počas majstrovstiev Južnej Ameriky v roku 1997 naplánoval so spoluhráčom Romariom útek z hotela za nočnou zábavou.

"Presvedčil ma, nech s ním jeden večer utečiem," povedal Ronaldo. "Museli sme preliezť múr, kde sme si predtým nachystali rebrík, a za ním na nás už čakal objednaný taxík. Viac radšej neprezradím, snáď len, že všetko bolo naplánované do najmenšieho detailu," pridal útočník, ktorý potom na turnaji piatimi gólmi pomohol Brazílii k titulu a bol vyhlásený za najlepšieho hráča.

 

Dvojnásobný majiteľ Zlatej lopty prehovoril aj na tému, či športovcom pred zápasmi či pretekmi škodí sex. Ronaldo je presvedčený, že nie. "Nie je pravda, že sex znižuje výkonnosť. Oveľa viac vás unaví masturbácia," vyhlásil autor rekordných 15 gólov na svetových šampionátoch, ktorý s futbalom skončil tento rok vo februári.


Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA

DISKUSIA